Dekorativní mozaika v koupelně

DEKORATIVNÍ MOZAIKA V KOUPELNĚ

Jižní Morava

Koupelna je prostor, kde se chcete cítit příjemně, bezpečně a kam se po náročném dni těšíte. Jde o to nejintimnější místo vašeho bydlení, opravdový chrám očisty pro tělo i duši. K těmto pocitům vám pomůže originální a zajímavý prvek, který koupelnu pozvedne na jinou úroveň, a tou je mozaika. Právě zajímavá mozaika dokáže proměnit každý nudný interiér v kouzelný. Povyšte koupelnu na umělecké dílo, právě pomocí odlesků a barev, které mozaika nabízí.

gallery image

Na začátku bylo propojení dvou sousedních bytů do jednoho apartmánového celku. Klienti tak potřebovali vyřešit hned 2 koupelny. Koupelny byly rozděleny podle účelu. Větší rodinná koupelna, která je po ránu frekventovanější, nabídla pohodlnou moderní vanu a dvojumyvadlo s nábytkem na míru. Ve druhé menší koupelně, je dominantou velký sprchový kout, který nabídne relaxaci po sportu či rychlou sprchu před spaním.

Obě koupelny ozvláštnila italská skleněná mozaika s efektním třpytem a dlažba s béžovým nádechem. Celý koncept umocnilo barevné propojení mozaiky s nábytkem i dveřmi. Vznikl tak harmonický interiér s komfortním využitím.

Zaujalo vás řešení s atraktivní mozaikou? Pokud ano, kontaktujte nás.