Elegantní koupelna pro rodiče

ELEGANTNÍ KOUPELNA PRO RODIČE

Olomoucko

Do velké rodinné vily s klasickou sedlovou střechou a tradičními okny navrhla designérka elegantní koupelnu pro své rodiče. Ti si přáli po dlouhých letech výraznou změnu koupelny, kde budou moci relaxovat ve vaně, a kde bude dostatek odkládacího prostoru kolem umyvadla. Designérka svým návrhem dokázala pro své rodiče vytvořit krásný čistý prostor v nadčasovém designu.

gallery image

Záměrem designérky bylo v koupelně použít zajímavé prvky, které jsme společně zkonzultovali a následně vybrali. Na stěny jsme zvolili velkoformátové obklady v rozměru 3x1m ve dvou provedeních: světlý obklad a kontrastní řada s výraznější kresbou kamene. Na podlaze je světlá dlažba 1x1m, která koupelně dodává punc čistoty. Bez toalety a bidetu si dnes kompletní hygienu v nadstandardní koupelně nedokážeme vůbec představit, proto jsou její nedílnou součástí. Koupelnu zdobí tenkostěnné polozapuštěné umyvadlo a tvarově zajímavá baterie.

Hlavním přáním rodičů pak byla vana do prostoru, ve které mohou relaxovat. Za vanou na pultu, který kopíruje zaoblený tvar vany, je vestavěná páková baterie. Prvkem, který v moderní koupelně nesmí chybět je nika. Ta dodá koupelně na eleganci a je šikovným pomocníkem pro odložení kosmetických přípravků či dekorací. Klenotem koupelny je také originálně tvarovaný radiátor, který barevně ladí do konceptu celé koupelny.

Zaujal vás koncept elegantní koupelny? Neváhejte a kontaktujte nás.