Vila obklopená vznešeným travertinem

VILA OBKLOPENÁ VZNEŠENÝM TRAVERTINEM

Jižní Morava

Sníte o přepychové vile jako u moře? Kde letní den začíná snídaní na terase a večer končí báječnou relaxací ve vířivce? To vše našim klientům dopřává parádní, velkolepá terasa s luxusní vířivkou, která korunuje prosklenou vilu od renomovaného architekta. Terasy ve vzhledu travertinu jsou opravdovou třešničkou na dortu celé stavby.

gallery image

Na začátku byla jasná představa klientů o venkovní dlažbě ve vzhledu travertinu. Věděli totiž, že klasický travertin nemá protiskluz, a navíc je křehký, tudíž by se musel pouze lepit. Vše tedy vyústilo ve výběr 2cm dlažby a její uložení na terčích. Díky moderním technologiím digitálního tisku je kresba travertinu natolik věrná, že nepoznáte rozdíl od originálu. Klienti byli z dlažby natolik nadšeni, že ji použili na všech terasách.

Všemu předcházela osobní schůzka na stavbě v rámci služby „výjezd se zaměřením“. Zde jsme si s klienty potvrdili finální výběr dlažby, plochu si zaměřili a projednali celkovou stavební připravenost. Následovalo zpracování podrobného plánu pokládky, který jako vždy pamatoval na všechny detaily. Výsledkem je grandiózní, opravdu velkolepé dílo, výjimečné třeba i tím, že místo běžného zahradního domku nabízí stylový objekt s kruhovým průhledem do zeleně. Po báječné vířivce si zde majitelé mohou dopřát pohodovou grilovačku, posezení u vína nebo párty s přáteli.

Chtěli byste také krásnou terasu ve vzhledu travertinu? Neváhejte a kontaktujte nás.