Vinyl
a dřevo

PODLAHY

Revoluční elegance na podlaze:
Objevte moderní SPC vinylové a pravé dřevěné podlahy,
které mění standardy interiérového designu.

Potřebujete poradit
s výběrem?

INSPIRATIVNÍ ČLÁNKY

Výhody velkoformátové dlažby v interiéru
Výhody velkoformátové dlažby v interiéru
Projít se bosky po hladké vyhřáté podlaze! Co může být krásnějšího? Kdybyste vybírali podlahy pro své bydlení všemi svými smysly, zvolili byste neomylně velkoformátové dlažby. Jedině ony dokážou vytvořit z vašeho domova noblesní palác.
Terasa je nejpříjemnější místo v domě, ať je i nejkrásnější
Terasa je nejpříjemnější místo v domě, ať je i nejkrásnější
Je mnoho důvodů, proč toužíme po vlastním domě, ale upřímně: terasa je prostě nejvíc. I nejluxusnější bydlení by bez terasy bylo poloviční. Je to nejpříjemnější místo v domě, určené výhradně k zábavě a odpočinku. Magický prostor mezi dvěma světy – interiérem a zahradou – musí spojovat to nejlepší z obou. Vaše terasa si zaslouží být nádherná, výstavná, příjemná a bezpečná.
Kuchyně je vaše království. Povyšte přípravu pokrmů na zážitek
Kuchyně je vaše království. Povyšte přípravu pokrmů na zážitek
Kuchyně je živé centrum bydlení. Místo, které patří jen vám a vaší rodině. Jako středobod domu si zaslouží být dokonalá. V žádné jiné místnosti se tolik nesnoubí požadavky na krásu, komfort a trvanlivost. Kuchyně dostává nejvíce zabrat: každodenní provoz, příprava pokrmů, nápojů i rychlých občerstvení, teplotní výkyvy při vaření – to není jen tak. Má-li mít šmrnc, a přitom dobře sloužit, nesmí se ošidit sebemenší detail. Chce to pravou italskou kuchyni, kde se vytříbený design pojí s nekompromisní praktičností. Dopřejte si kuchyni jako v italském šlechtickém sídle na břehu moře.